Головна Контроль якості

Система контролю якості

В аудиторській фірмі ПП "Міраж" розроблено та затверджено Політику та процедури забезпечення незалежності та внутрішнього контролю за якістю послуг, що надає фірма.

 

Відповідальним за виконання функцій з підтримання ефективного функціонування системи контролю якості на фірмі призначено аудиторку Церетелі Л.Г., тел. (+38 050) 4200207.

 

Згідно Положення про зовнішні перевірки систем контролю якості, створених аудиторськими фірмами та аудиторами відповідно до професійних стандартів, законодавчих і нормативних вимог, затвердженому рішенням Аудиторської палати України від 23 квітня 2009 року № 201, аудиторська фірма ПП “Міраж” успішно пройшла зовнішню перевірку системи контролю якості аудиторських послуг, яка створена на фірмі відповідно до стандартів аудиту, норм професійної етики аудиторів та законодавчих і нормативних вимог, що регулюють аудиторську діяльність.

 

Свідоцтво про відповідність системи контролю якості видане рішенням АПУ № 44/5 від 26.08.2020 р.

 

Результати зовнішньої перевірки системи якості аудиторських послуг аудиторської фірми ПП “Міраж” підтвердили, що система контролю якості в компанії впроваджена та постійно вдосконалюється.

Аудиторська фірма ПП "Міраж"
тел./факс:
(+38 061) 2133123
електронна пошта:
audit@mirage.zp.ua