Головна

Аудиторська фірма приватне підприємство “Міраж” - це 30 років бездоганної праці на ринку аудиторських послуг.

За цей період нашими послугами скористались більше ніж 2000 суб’єктів підприємницької діяльності.

 

Наша ціль — максимально зменшити ризики клієнтів у сфері підприємництва, забезпечивши високий рівень професійних послуг для досягнення ефективної діяльності суб’єктів господарювання.

 

Наші принципи: об'єктивність, чесність, конфіденційність, професійна компетентність, професійна поведінка, дотримання технічних стандартів.

 

Гарантії якості наших послуг:

-         дотримання стандартів аудиторської діяльності,

-         страхування професійної відповідальності,

-         дієва система внутрішнього контролю якості,

-         надійна система зберігання аудиторської документації та іншої конфіденційної  інформації.

 

Директорка аудиторської фірми ПП “Міраж” - Церетелі Лариса Григорівна

(внесена в Реєстр аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності в розділ АУДИТОРИ під № 101371, тел. (+38 050) 4200207).

 

Відповідальність за внутрішній контроль якості покладена на аудиторку Церетелі Ларису Григорівну, тел. (+38 050) 4200207.

 

Ми маємо величезний досвід в сфері обліку та аудиту, податкового й фінансового консалтінгу та надаємо широкий спектр аудиторських послуг для підприємств і підприємців усіх форм власності.

 

Ми допоможемо Вам в організації та відновленні бухгалтерського обліку, надамо якісні та своєчасні аудиторські послуги (у тому числі, обов'язковий, ініціативний і податковий аудит),  здійснимо консультаційне обслуговування з питань бухгалтерського обліку та оподаткування.

 

Ми вміємо працювати з проектами малого і середнього бізнесу, що відносяться до різних галузей підприємництва: будівництво, легка і харчова промисловість, машинобудування, торгівля, сільське господарство, надання послуг і т.д.

Аудиторська фірма ПП "Міраж"
тел./факс:
(+38 061) 2133123
електронна пошта:
audit@mirage.zp.ua